Zdjęcia drukowane pamiątką na przyszłość

with Brak komentarzy

Czemu tak bardzo lubimy zdjęcia drukowane? Jest to wyśmienita pamiątka na przyszłość, która jest zawsze gotowa do pokazania.

Zdjęcia w formie papierowych odbitek są wyśmienitą pamiątką dla przyszłych pokoleń. Nasi klienci cenią sobie odbitki w formie papierowym. Przeznaczenie zdjęć wydrukowanych jest bardzo szerokie, od zdjęć w albumach po prace eksponowane w domowym zaciszu w ramach, upiększające wnętrze.

Zdjęcie jako wystrój wnętrza?

Zdjęcie jest jednym z ciekawszych i bardziej popularnych sposobów upiększenia wystroju wnętrza. Dzięki możliwości druku wielkoformatowego możliwe są powiększenia zdjęć tak by odpowiednio uzupełniły każdy salon czy sypialnię. Jest to również bardzo uniwersalny prezent a przy tym oryginalny.

Zdjęcie do domowego albumu?

Fotografia cyfrowa, sprawiła pojawienie się olbrzymiej ilości zdjęć na dysku każdego amatora fotografii cyfrowej. Te najważniejsze, warto zachować w formie papierowej by przetrwały one w fizycznej formie gotowe do obejrzenia. Zdjęcia w formatach 20×30 trafiają bardzo często do domowych archiwów. Są zawsze gotowe do oglądania i bardzo wytrzymałe pozwolą one cieszyć oko nawet przez 50lat.

Pokazujesz portfolio? Zrób to w formie drukowanej!

Wielu fotografów boryka się z wyborem formy prezentacji zdjęć. Z doświadczenia naszego i naszych klientów, najlepszym sposobem prezentacji jest wciąż profesjonalny wydruk prac. Dzięki możliwości stworzenia wydruków o wymiarach 20×30 i większych prezentacja portfolio fotografa będzie bardzo ciekawym wyróżnikiem w świecie ekranów komputera czy tabletu.

Ta forma prac powraca do łask, jako ponadczasowy sposób prezentacji swojej twórczości. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z teczek pod portfolio tak by przygotowanie było proste i łatwe.