Bardzo ważne jest dla nas Twoje zdanie o naszej Manufakturze. Tworzymy zdjęcia dla artystów a ich opinie są naszym drogowskazem.

Oto kilka opinii naszych klientów z niezależnych źródeł w internecie. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Liczymy, na więcej pozytywnych opinii oraz nowych wyzwań w kolejnych latach drukowania artystycznego.

Przykładowe referencje naszych klientów:

Jestem pod wielkim wrażeniem bardzo wysokiej jakości wydruku i profesjonalnego podejścia do klienta. Długo szukałam miejsca, gdzie będę w pełni zadowolona z wydruku i w końcu znalazłam. Szczerze polecam.
Magda

Ceny powodują że to usługa na specjalne okazje, ale warto jeśli chce się dostać produkt najwyższej jakości. Profeska Polecam ten serwis
Veks

W wydrukach artystycznych najwyższa półka. Świetny kontakt i profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia.
Tomasz

Staranie i sprawnie. Duży plus za możliwość skorzystania z papierów na “specjalne okazje”.
T3

Wyjątkowe podejście do zamawiającego. Wydruki dopracowane bez zarzutu, do tego szybka realizacja. Wyjątkowe miejsce do zamieniania cyfrowych plików na namacalne fotografie.
MK

Jestem pod wrażeniem podejścia do klienta i jakości wydruków. Profesjonalizm od A do Z.
Ann

Przy czarnobiałych wydrukach opada szczęka. Jednolitość czerni, pełne oddanie przejść tonalnych i papier którego już chyba się nie da ulepszyć. Jestem pod wielkim wrażeniem jakości wydruków i bardzo zadowolony z tego z jakim namaszczeniem podchodzi się do klienta. Piękny przykład na to że jak się chce to się da. Polecam
PhotoR