Nasza Manufaktura „kolorowa” rzeczywistość

with Brak komentarzy

Nie będziemy pisać o „szarej rzeczywistości” gdyż nasza manufaktura wciąż rozwija soją osobowość i jest u nas pełno „koloru”. Dokładnie 11 różnych kolorów tworzących dla Was całość!

Wciąż buzuje w nas energia do tworzenia nowych projektów, kolejnych wyzwań jakie stawiają przed nami nasi przyjaciele. Spotkania jakie realizujemy dla artystów wciąż nabierają nowych „kolorów”.

Manufaktura wydruku to domowa atmosfera

Domowa atmosfera pełna śmiechu, żartów oraz spokoju domowego zacisza jest tym co cenimy w naszej Manufakturze Wydruku. Nie staramy się tworzyć sztucznych przestrzeni a raczej organizm tworzący całość.

Tak więc jeśli chcecie się spotkać, porozmawiać o fotografii, nowym sprzęcie a przy okazji coś puścić do druku „zapraszamy”. Cenimy sobie czas naszych odwiedzających, pracujemy w godzinach popołudniowych by można było spotkać się u nas po pracy, usiąść przy kawie, zjeść coś i wspólnie zająć się tworzeniem prac naszych gości.

Manufaktura wydruku to spotkania w gronie przyjaciół

Na szczęście nie mam klientów! Mamy za to grono przyjaciół, ceniących sobie to co ważne w procesie twórczym. Czyli realizujemy pasję, którą się otaczamy. Realizujemy wspólne zainteresowania oraz kreujemy swój pogląd na świat.

Nasza Manufaktura czeka na nowe osoby tworzące u nas swoje wydruki artystyczne oraz wspólnie kreuje naszą „kolorową rzeczywistość”. Zapraszamy do pisania, dzwonienia oraz wielu spotkań z naszym zespołem.