O Zespole tworzącym Wydruki Artystyczne

Rzemieślnicy druku dbający o Państwa zamówienia - czyli osoby spędzające godziny nad każdym zleceniem by produkt końcowy nabrał miana wyjątkowości, na jaki zasługuje.

Nasi rzemieślnicy druku

Marcin OżarekWspółwłaściciel manufaktury oraz fotograf z 10 letnim stażem w fotografii reklamowej, architektonicznej w tym 2 lata współpracy z rożnymi tytułami prasowymi. Założyciel serwisu Sredniformat.pl, pomysłodawca kolektywu ThePolska czy pomocnik w stowarzyszeniu Europe Large Format Photography Association z siedzibą we Francji.

W manufakturze zajmuje się kontaktem z klientem, poszukiwaniem nowych ciekawych papierów, współpracą z galeriami oraz artystami. Marcin odpowiada za podpowiedź, pomoże w wyborze, przekona lub zaproponuje papiery, dobierze dobre rozwiązania. Zadzwoń do Marcinia: 884-810-204 lub [napisz wiadomość]

Jakub Lehmannnasz rzemieślnik druku pracujący w zakresie druku oraz profilowania monitorów i maszyn. Osoba o wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu druku. Znajomy oraz nieodzowny pomagier naszej manufaktury. Pomocnik we wszystkim co związane z drukami złożonymi. Zajmuje się u nas tworzeniem druku z materiałów w arkuszach.

Marlena Grzegorz-OżarekWspółwłaścicielka, żona tego wyżej. Z fotografią związana od 6 lat, zajmuje się pomocą w prowadzeniu manufaktury. Na co dzień zarządza magazynem oraz wszystkim co związane z transportem naszych skarbów, czyli Państwa prac.

W manufakturze wydruku zajmuje się wszystkimi fakturkami, papierkami, rozliczeniami, przyziemnymi sprawami, bez których firma by nie mogła działać.