Manufaktura Wydruku zmienia się

with Brak komentarzy

Nadchodzi odrobina zmian w naszej stronie, treściach oraz tym co będziemy prezentować. Teraz podzielimy się z Wami nowinkami o nadchodzących zmianach Manufakturowych.

Jeśli czytasz ten artykuł dalej, to są tylko dwa rozwiązania – widocznie zainteresowała ciebie treść lub był to pierwszy tekst, który się udało kliknąć. Nie analizując Twoich poczynań, dziękujemy, że jesteś tu z nami.

Manufaktura wydruku powstaje już od jakiegoś czasu. Jednocześnie zmieniamy swoją markę w stronę „informatora” dookoła druku i fotografii zaraz obok tego co oferujemy aktualnie. A oferujemy druk fotografii.

Już wkrótce dodamy nowe treści z działu „FAQ” przedstawiające przykładowe rozwiązania problemów związanych z drukiem fotografii. Również pragniemy dalej rozwijać nasze treści dookoła zagadnień sztuki oraz samej fotografii. Jako, że sami robimy zdjęcia ta tematyka jest nam również bardzo bliska.

Za zamieszanie dookoła marki, logo oraz treści przepraszamy. Jednocześnie, otrzymaliśmy wiele „informacji” czego oczekujecie po naszej stronie obok świetnych wydruków. Za opinię o wydrukach również dziękujemy. Liczymy, że uda się nam dalej wspomagać artystów w druku oraz kreować niesamowite fotografie na papierze jak to udawało się nam „tak mówicie” do teraz.

Zmiany wspomniane zostaną przeprowadzone do końca maja 2014 roku dla WAS!