Fotografia ślubna utrwalona na papierze

with Brak komentarzy

Wydruki artystyczne z fotografią ślubną stają się coraz modniejsze w naszym kraju. Coraz więcej fotografików ślubnych oraz samych nowożeńców decyduje się na wydruki fotograficzne najwyższej jakości.

Tworząc nasze wydruki fotografii ślubnej zadaliśmy sobie pytanie czego oczekuje młoda para?

Oczywiście jakości, przepięknych kolorów lub niesamowicie realnych zdjęć w czerni i bieli. Coraz więcej par decyduje się na wydruki w dużym formacie, które idealnie dopełniają każdą sypialnie czy salon. Na mniejsze wydruki decydują się osoby poszukujące niewątpliwie najlepszej jakości zdjęć do ślubnego albumu.

Dziś nie wystarcza już „jakoś”… zaczynamy szukać „jakości”…

Coraz więcej klientów, jest świadomych jak żmudnym oraz dokładnym jest proces druku artystycznego. Zamówienia fotografii ślubnej nie muszą już być realizowane z dnia na dzień. Nasi rzemieślnicy druku mogą w spokoju pracować nad uzyskaniem najlepszej jakości prac, które zadowolą najbardziej wymagających.

Właściwa oprawa fotografii

Wiele par decyduje się również na odpowiednią oprawę swoich wydruków. Passe-Partou wykonane z papierów bez-kwasowych Canson czy ramy wyposażone w plexi z filtrami UV nie są już niczym nadzwyczajnym. Minął czas gdy tylko muzea i galerie sztuki inwestowały w najlepsze sposoby ochrony prac. Dziś młoda para często korzysta z najlepszych możliwych rozwiązań, by zachować wspomnienia na długie lata.

Dobrze oprawiona i zabezpieczona praca wydrukowana na materiałach artystycznych marki Canson przetrwa ponad 200lat. Czyli my będziemy cieszyć się przepięknym zdjęciem a nasze wnuki będą miały idealną pamiątkę.

Fotografia na piance? To już nie modne!

Cieszy nas również fakt, iż fotografia ślubna odchodzi od tanich wydruków proponowanych przez tak szerokie grono firm. Nakładanie fotografii na piankę przestało być modne. Coraz mniej osób decyduje się na wydruki niewiadomego pochodzenia a coraz więcej na artystyczne prace.

Ślub to jedna z tych okazji, kiedy zależy nam na pięknie i jakości. Na tym już nie oszczędzamy. Nie chcemy by naszej zdjęcia były wyblakłe lub nie prezentowały się ładnie. Kolorystyka, dotyk oraz gramatura nabrały ponownie znaczenia. Coraz więcej naszych klientów decyduje się na najbardziej artystyczne papiery z naszej gamy. Takie wybory gwarantują uzyskanie czegoś „niesamowitego” z okazji Waszego Ślubu lub ślubu Waszego klienta.