Druk fotografii – czy wiesz co potrzebujesz?

with Brak komentarzy

Podczas zlecania wydruków fotograficznych w szczególności przeznaczonych na wystawy lub sprzedaż, często stajemy przed różnymi wyborami oraz problemami jak sprawić, by nasze prace były „wyjątkowe”.

ManufakturaWydruku już od dawna pomaga w doborze mediów ale jednocześnie pomagamy już podczas procesu obrabiania zdjęć, ich próbkowania oraz stworzenia wydruków, które pozostaną idealne w nadchodzących latach.

Jeśli poszukujesz pomocy, nie wiesz na jakie podłoże się zdecydować lub nie wiesz jaki efekt chcesz uzyskać nasi rzemieślnicy druku są do Twojej dyspozycji. Możesz też zadzwonić wprost do szefa i zapytać się o pomoc, najnowsze szkolenia czy porady dotyczące przygotowania zdjęć do druku.

Nie wiem jakie potrzebuje wydruki – co teraz?

Nie wiesz jakie podłoże wybrać? jak przygotować pliki? czy dobrze robisz obróbkę? lub nie masz pomysłu na ekspozycję?

Manufaktura jest gotowa by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące procesu przygotowania zdjęć do druku, oprawy, ekspozycji w galerii czy sposobu na niesamowite możliwości jakie daje druk artystyczny.

Tak więc nie ma co czekać, można zadać nam pytanie poprzez formularz w kontakcie. [kontakt do manufaktury]

FOTO Spotkania z ManufakturąWydruku

Od dawna prowadzimy naszą firmę w oparciu o kontakty osobiste, miłą „domową” atmosferę, wspólne spotkania oraz okazjonalne eventy fotograficzne.

Ostatnio dość często tworzymy spotkania fotograficzne. Rozmawiamy o fotografii, nowych projektach foto, nowinkach związanych z drukiem a wszystko w miłej domowej lub pub’owej atmosferze.

Wpadnij na kawę i porozmawiaj o wydrukach

Ach bardzo lubimy gdy przychodzicie do nas na kawę i chcecie porozmawiać o druku fotografii lub o samym procesie przygotowywania prac do druku. Jest to możliwe, zawsze po godzinie 19 z wcześniejszą rezerwacją spotkania pod numerem telefonu 884810204 lub poprzez formularz kontaktowy.

Spotkania osobiste przy kawie organizujemy już od ponad 2lat i jak zawsze cieszymy się z kolejnych spotkań dookoła fotografii. Czemu to robimy? Bo uważamy, że nasz dom, pracownia i ekspres do kawy są dobrym miejscem do rozmowy.

Gwarantujemy, że będąc na spotkaniu poczujecie domową atmosferę oraz nie będziemy wam prezentować produktów, które „musicie kupić”. Nasze spotkania nie są sprzedażowym bełkotem a prawdziwą dyskusją dookoła zdjęć.

Wierzymy w siłę druku na papierze!