Druk artystyczny na wystawy fotografii

with Brak komentarzy

Jako fotograficy, artyści oraz osoby zajmujące się codziennie sprawami dookoła druku artystycznego wiemy jak ważne jest stworzenie odpowiedniej jakości prac prezentowanych na wystawach.

Naszą firmę tworzą fotografowie oraz osoby powiązane z szeroko pojętą sztuką wizualną. Przez długoletnie doświadczenie w fotografii artystycznej i reklamowej bardzo lubimy proces tworzenia prac na potrzeby wystaw. Dzięki wiedzy z zakresu prezentacji oraz druku archiwalnego nasze wydruki są gotowe do prezentacji podczas eventów, wystaw autorskich oraz prezentacji w galeriach sztuki.

Druk artystyczny na potrzeby wystaw

Bardzo lubimy proces dobierania odpowiednich papierów w zależności od oświetlenia, charakteru pracy czy miejsca ich ekspozycji. Lubimy drukować najlepsze możliwe zdjęcia dla artystów.

Dzięki współpracy z doświadczonym zakładem oprawy w naszej ofercie znajdziecie Państwo ramy przeznaczone pod prezentację wydruków zarówno kolorowych jak i czarno-białych.

W ramach produktów wystaw artystycznych możemy zaproponować:

  • pomoc w doborze medium (papieru) pod wydruki
  • próbkowanie wydruków pod duże formaty (próbki na różnych mediach)
  • pomoc w doborze medium dla zastanych warunków ekspozycji
  • pomoc przy doborze oprawy fotografii (szeroka oferta ram)

Manufaktura wydruku pomaga na każdym etapie decyzyjnym procesu drukowania zdjęć. Pomagamy w organizacji transportu, wysyłki, rozmieszczenia fotografii, doboru papieru… Nasza specjalistka od wysyłki załatwi cały proces związany z zapakowaniem prac oraz dostarczeniem ich pod wskazany adres.

Limitowane Edycje Fotografii pod sprzedaż i wystawy

Wiemy jak kosztownym oraz niewygodnym procesem może być tworzenie zapasów magazynowych dla prac do sprzedaży. Dzięki naszemu systemowi wsparcia dla klienta oraz doświadczeniu możemy tworzyć wydruki gdy znajdzie się na nie zapotrzebowanie. Nie musisz już posiadać u siebie wydrukowanych i gotowych prac.

Teraz możesz zająć się promocją, zdobyciem klienta, ustaleniem ilości i warunków a dzięki współpracy z nami, to my zajmiemy się resztą. Nasz dział druku utrzymuje w cyfrowy archiwum Twoje prace a drukarki są gotowe na przelanie ich na papier. Zajmiemy się nawet wysyłką do Twojego klienta w Twoim imieniu.

Prace zostaną wydrukowane, spakowane w tuby oraz wysłane do klienta w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia.

Dla kogo nasza propozycja będzie najwygodniejsza:

  • osób sprzedających swoje prace on-line
  • osób sprzedających swoje prace na wystawach artystycznych
  • dla galerii sprzedających wydruki artystyczne
  • dla wszystkich osób, które nie chcą zajmować się każdym procesem obsługi zamówienia

Pełna realizacja bez wychodzenia z domu

Dzięki stałej współpracy z naszym studiem druku otrzymasz możliwość oferowania swoich prac dla klientów w formie reprintów oraz gotowych produktów o jakości archiwalnej. Jedyne co będzie nam potrzebne do wykonania zamówienia to plik wydruku oraz adres gdzie wydruk ma trafić.

Jeśli chcesz, możesz dodać do oferty prace w pełnej oprawie, która będzie stała dla danych formatów oraz fotografii.

Podczas współpracy z artystą w całym procesie tworzenia, możemy zaoferować gotową ofertę dla druku i oprawy pracy co zapewni powtarzalność oraz kompleksową jakość dla druku artystycznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do Marcina pod numerem: 884810204