Dreamandart – galeria fotografii kolekcjonerskiej

with Brak komentarzy

Niedawno ruszyła nowa internetowa galeria fotografii Dreamandart. Nasza specjalizacja to fotografia kolekcjonerska i fotografia artystyczna. W galerii możemy dokonać zakupu online prac uznanych twórców z całego świata w tym również z Polski.

Kolekcja zawiera wyselekcjonowane fotografie twórców:

między innymi takich fotografików jak Weronika Łodzińska , Aernout Overbeeke , Remi Chapeaublanc, Borys Makary.

Kluczem doboru twórców i konkretnych dzieł była możliwość współwystępowania w architekturze i wzajemne relacje pomiędzy przestrzenią a obrazem. Agnieszka Szultk z nsMoonStudio pomysłodawczyni i właścicielka galerii jest zdania, że sztuka pomaga na odpowiednim etapie projektowym zdefiniować jakość i wyznaczyć przyszłość estetyczną przestrzeni.

Prace oferowane są w dużych formatach XXL, krótkich limitowanych edycjach, naświetlane metodą lambda w jakości galeryjnej, z certyfikatami podpisanymi przez twórców. Niektóre z prac można powiększyć powiększane do formatu fototapety. Dla architektów przygotowana jest specjalna oferta rabatowa. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem office@dreamandart.eu. Na stronie znajduje się przestrzeń “Twoja sztuka”, gdzie można prezentować również swoje prace fotograficzne i grafiki komputerowe, a także umieścić link do swojego port folio.

www.dreamandart.eu

Dreamandart – galeria fotografii kolekcjonerskiej utworzona przez architektów dla architektów