Dominik Wojciechowski – wydruki na wystawę w Chorwacji

with Brak komentarzy

Mieliśmy przyjemność pracować nad wydrukami Giclee dla Dominika Wojciechowskiego na wystawę w Chorwacji już w grudniu tego roku. Prace przygotowane i oprawione indywidualnymi certyfikatami już w drodze do artysty.

Z Dominikiem znamy się już od dłuższego czasu. Wielokrotnie przesiadujemy i dyskutujemy o fotografii, raz zdarzyło się nam nawet wspólnie wybrać na Paris Photo. Jego prace to połączenie dokumentu i fotografii ulicznej z większym naciskiem na dokument. To już kolejna wystawa Dominika w Chorwacji.

Bardzo lubimy współpracować z Dominikiem oraz uwielbiamy nasze projekty fotograficzne. W roku 2016 wspólnie rozpoczynamy projekt średnioformatowy w Chorwacji, gdzie będziemy pracować z Dominikiem przez blisko tydzień nad fotografią reportażową zarejestrowaną na 120’tkach.

dominik-wojciechowski-wysawa-listopad2015-1600px

 

Prace wydrukowaliśmy na papierze CANSON Photo RAG 310g dla podkreślenia czerni oraz wydobycia czegoś więcej z plików cyfrowych. Oczywiście jak na papiery bez kwasowe autor oraz kolejni nabywcy będą mogli się cieszyć wydrukami przez kolejne 250-300lat!

Już wkrótce kilka fotografii z samej wystawy.