Dlaczego warto tworzyć wydruki z manufakturą?

klient

Współpracujemy z klientem

Jesteśmy zawsze gotowi na podjęcie współpracy z klientem szukającym wydruków fotograficznych dla wymagających. Nie boimy się trudnych pytań oraz dużych wyzwań.

doradzamy

Doradzamy w wyborze

Nie musisz szukać informacji oraz mieć głowy pełnej różnych specyfikacji technicznych. Zawsze doradzamy jak wykonać wydruki artystyczne, których szukasz.

kompromisy

Nie uznajemy kompromisów

Każdy wydruk artystyczny to wyzwanie zarówno dla artysty jak i dla naszej manufaktury. Aby prace przetrwały nadchodzące 200lat nie uznajemy zbędnych kompromisów.

doradca-rzemieslnik-druku

Dedykowany doradca

Każdy klient zawsze współpracuje z jednym doradcą, który zna historię zamówień oraz wymagania. Dzięki tej wiedzy nasi rzemieślnicy druku tworzą prace dla wymagających.

zawsze-na-czas

Zawsze na czas

Jeśli nie możemy zagwarantować przygotowania wydruku na czas nie podejmiemy się tworzenia produktu nie spełniającego naszych wymogów. Rzemieślnik druku zawsze pracuje dokładnie i rzetelnie.

wiedza

Dzielimy się wiedzą

Naszej wiedzy nie chowamy do szuflady. Dzielimy się nią na naszym blogu oraz na spotkaniach dla fotografów i artystów plastyków. Wierzymy w siłę darmowego dostępu do informacji.

bezpieczenstwo-danych

Bezpieczne dane

Pliki nam powierzone przechowujemy na masowych pamięciach NAS nie połączonych z internetem. Nasze bazy danych szyfrujemy kluczem bezpieczeństwa 256bit.

bezpieczna-wysylka

Bezpieczne opakowanie

Wydruki pakujemy w sztywne tuby, które gwarantują bezpieczeństwo podczas transportu. Dbamy by prace naszych klientów zawsze dotarły bez uszkodzeń.

Wydruki artystyczne zamawiają u nas:

 

fotograficy

Fotograficy

galerie

Galerie i Muzea

plastycy

Rysownicy, Graficy, Malarze

kolekcjonerzy

Kolekcjonerzy

luxury-goods

Salony Luxury-Goods

domy-mody

Domy Mody oraz Projektanci

agencje-reklamowe

Agencje Reklamowe