Manufaktura wydruku dla Artysty

Dla Artystów mamy ofertę wydruków artystycznych i archiwalnych. Więc jeśli jesteś artystą i chcesz aby twoje prace zostały urzeczywistnione na papierach fotograficznych zapraszamy do współpracy.

Dla artystów tworzymy wydruki FineArt oraz Giclee o wartości archiwalnej. Ręczny proces powstawania prac artystów sprawia, iż każdy wydruk artystyczny jest niepowtarzalnym dziełem sztuki.

Certyfikaty jakości kolekcjonerskiej

Dla wydruków artystycznych wykonywanych przez artystów wystawiamy certyfikacje prac oraz oprawy. Stworzyliśmy archiwum certyfikatów poszczególnych dzieł Giclée jakie opuściły naszą pracownie.

Dzięki certyfikacji jakości Kolekcjoner otrzymuje pewność zakupu wydruku o wartości artystycznej.

Więcej o certyfikatach dla prac archiwalnych [Certyfikaty Giclée]

Przygotowanie wystaw indywidualnych

Nie masz czasu na przygotowanie prac pod wystawę? Wiemy jak pracochłonne jest kreowanie pracy twórczej. Czasem po prostu brakuje chwili na przygotowanie swoich prac pod wystawę.

Manufaktura wydruku zajmie się pełnym wsparciem dla powstawania wystawy. Zajmiemy się wydrukami artystycznymi, ich oprawą, sygnaturą i certyfikacją a na wysyłce na wystawę skończywszy.

Portfolio dla artystów

Drukujemy portfolio dla artystów. Tworzymy niepowtarzalne teczki z pracami artystycznymi. Czyli jeśli chcesz pokazać swoje prace w kontakcie osobistym, teczka będzie obowiązkowym dodatkiem do autoprezentacji.

Promujemy artystów

Lubimy pomagać w promocji artystów. Robimy to dla przyjemności i poczucia spełnienia swojego obowiązku. Uważamy, że promocja sztuki jest warta poświęcenia swojego czasu. Temu też proponujemy promocję artysty, wystaw oraz prac na łamach naszej manufaktury.

Poszukujesz promocji? [kontakt]