Zatrzymaj z nami swoje Emocje na dłużej. Nasza firma od lat zajmuje się procesem digitalizacji fotografii dla instytucji artystycznych oraz domowych archiwów rodzinnych.

Czym jest proces digitalizacji?

Digitalizacja jest procesem cyfrowego zapisu materiału dostarczonego w formie rzeczowym. Czyli stworzenie cyfrowego obrazu pozwalającego na zachowanie przedmiotu fizycznego w formie cyfrowej informacji umożliwiającej odzyskanie/reprodukcję oryginału.

Czyli dla fotografii to proces cyfrowego zapisania zdjęć, negatywów czy odbitek w formie pozwalającej na ponowe odtworzenie zdjęcia w razie utraty oryginału.

Zachowaj własne wspomnienia

v750Czy wiesz, że fotografia w formie odbitki na papierze ulega wyblaknięciu oraz w końcowym etapie zaniknięciu. Maksymalny okres życia fotografii wystawionej na światło dzienne to 40lat. Źle przechowywane zdjęcia mogą ulec zniszczeniu jeszcze szybciej.

Również nieodwracalnemu procesowi starzenia ulegają negatywy i diapozytywy. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się jak możesz uratować swoje archiwum fotografii. Spraw by twoja fotografia cieszyła przyszłe pokolenia.

W ramach oferty oferujemy usługi:

  • profesjonalne skanowanie negatywów (analogowa fotografia do formy cyfrowej)
  • usuwanie skaz na wybranych zdjęciach w celu przygotowania do druku
  • archiwizacja całego zbioru do formy zgodnej z normami przechowywania negatywów
  • skanowanie na skanerze bębnowym wybranych fotografii (10,000DPI)

Dzięki naszemu 10 letniemu doświadczeniu kolejne zbiory zostaną przygotowane dla przyszłych pokoleń oraz gotowe do przechowania na kolejne 30, 40 czy nawet 100lat.

A gdzie Ty digitalizujesz swoje prace?