De Vere 504 DS – Digital Silver Printing

with Brak komentarzy

Miło nam poinformować, iż Manufaktura Wydruku wkrótce wdraża do swojej oferty Cyfrową ciemnię czyli Cyfrowy powiększalnik De Vere 504 DS – prawdopodobnie najlepszy profesjonalny powiększalnik cyfrowo-analogowy.

A więc czym jest Digital Silver Printing?

Jest to proces łączący cyfrowy świat aparatów z analogowym światem odbitek. Jest to idealna wersja dla wszystkich chcących połączyć wartość otrzymaną z aparatu cyfrowego wraz ze światem analogowych odbitek na papierach światłoczułych.

Łączymy tutaj najlepsze z obydwu światów. Dla naszych klientów umożliwiamy proces naświetlania ich materiałów elektronicznych na papierach fotograficznych.

Co się zmienia?

Manufaktura wydruku odpala nową pracownię fotografii analogowej. Dzięki zastosowaniu nowego urządzenia możemy zaproponować dla naszych klientów proces kreowania odbitek analogowych z aparatów cyfrowych. Pozwala to uniknąć czasochłonnego druku negatywu ze zdjęć cyfrowych.

Nasza nowoczesna pracownia pozwoli na tworzenie profesjonalnych odbitek analogowych o wielkości do 60×50 wykonywanych w standardowy sposób ciemniowy na materiałach analogowych różnych producentów.

Jesteśmy pewni, iż nasza przyszła oferta sprawi, iż rozwój Manufaktury zostanie utrzymany na dotychczasowym poziomie a nowe usługi pomogą w otrzymaniu najlepszych możliwych usług fotograficznych.

Pracownia już od stycznia 2016 roku!

Aktualnie pracujemy nad zleceniami dla galerii sztuki oraz fotografów chcących przenieść swoje „cyfrowe zdjęcia” na odbitki analogowe. Oficjalne otwarcie pracowni analogowej odbędzie się w styczniu 2016 roku. Jednocześnie już teraz przyjmujemy poszczególne zlecenia wystawowe. Terminy jak zawsze długie ale jest na co czekać.

Masz więcej pytań? Dzwoń do Marcina: +48.884810204